با کليک بر روي پرداخت آنلاين، به صفحه پرداخت هدايت خواهيد شد و بعد از پرداخت از طريق کارت هاي اعتباري بانکي ، لينک دانلود فعال شده و مي توانيد فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد.

::
توضيحات بيشتر در مورد ترجمه مقاله معرفي برنامه کمکي fwknop :

ترجمه مقاله معرفي برنامه کمکي fwknop

فهرست

عنوان انگليسي مقاله: INTRODUCING FWKNOP

عنوان فارسي مقاله: معرفي برنامه کمکي fwknop.

دسته: فناوري اطلاعات و کامپيوتر

فرمت فايل ترجمه شده: WORD (قابل ويرايش)

تعداد صفحات فايل ترجمه شده: 33

جهت دانلود رايگان نسخه انگليسي اين مقاله اينجا کليک نماييد

چکيده ترجمه:

اپراتور باز کردن پورت (fwknop) به عنوان يک پروژه منبع باز تحت مجوز GNU عمومي در ژوئن 2004 منتشر شذ. Fwknop به عنوان اولين باز کردن پورت (port-knocking) براي ادغام port knocking با سيستم عامل فينگرپرينت منفعل بوده، و اين امکان را ايجاد مي کند که که تنها به سيستم عامل لينوکس اين امکان را بدهيم تا به برنامه کمکي SSH متصل گردد. مجموعه TCP سيستم کلاينت port-knocking به عنوان پارامتر تاييد شده ديگري فعاليت دارد) . موئلفه هاي باز کردن پورت fwknop بر مبناي پيام هاي ثبت شده جدول IP بوده، و از اين جدول به عنوان بسته پيش فرض استفاده مي کند.

در مي 2005، من شيوه تاييد بسته جداگانه را براي fwknop منتشر کردم، بنابراي fwknop به عنوان اولين نرم افزار SPA موجود عمومي معرفي شد. از زمان اين انتشار، fWknop-1.0 به عنوان تنها نرم افزار منتشر شده موجود مي باشد، و روش تاييد SPA به عنوان پيش فرض بوده ، به گونه اي که fwknop همچنان به حمايت از روش port¬knocking قديمي مي پردازد. مت هت اصطلاح مجوز بسته تنها را در بلک هت در جولاي 2005 ابداع کرد. من طرح مشابهي را براي ارائه در همان کنفرانس مطرح کردم،  اما اصطلاح “مجوز بسته جداگانه” در زبان آسان تر از عنواني که من داده بودم يعني “مديريت از راه دور بسته هاي جداگانه نت و رمزگذاري، قابليت جعل، مي گشت.

اين مورد همچنين ارزش بيان کردن دارد که پروتکلي که وسط پروژه تامبلر به اجرا در مي آيد (http:/ /tumbler.sourceforge.net) مشابه SPA در اين مفهوم مي باشد که تنها از بسته جداگانه براي انتقال مجوز و اطلاعات تاييد شده استفاده مي کند؛ بازده آن به جاي رمزگذاري تکه تکه مي گردد، و اين موارد منتج به طرح هاي قابل توجه مختلفي مي گردد.

ترجمه مقاله معرفي برنامه کمکي fwknop

قيمت : 11000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لينک دانلود فعال مي شود ]

پروژه برنامه ريزي شهري

ترجمه مقاله معرفي برنامه کمکي

مي ,fwknop ,ترجمه ,مقاله ,کمکي ,برنامه ,به عنوان ,برنامه کمکي ,مقاله معرفي ,معرفي برنامه ,ترجمه مقاله ,مقاله معرفي برنامه ,ترجمه مقاله معرفي

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

راز خوشبختی (The Secret Of Happiness) هتل عطر سیب سرخ وبلاگ شخصی میلاد کاظمی pahneyeikavir طراحی وب . سئو سایت. تبلیغات گوگل سامیار قدس دلنوشته دنیای کامپیوتر پرورش قرقاول سعیدمارکت پیشرفت شخصی سه پایه نقاشی اجاره فروش پایه بوم